HİZMET ALANLARI

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; 3.Göz Media de her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.

2001 yılından itibaren yüzlerce kurumsal firmaya hizmet veren 3.Göz Media, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen "empatik hizmet" anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, 3.Göz Media ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir.

Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.

WEB TASARIM

KURUMSAL KİMLİK & GRAFİK TASARIM

Profesyonel Kurumsal Kimlik Hizmeti

Kurumsal Kimlik; Markanızı oluşturan en büyük etkendir. Kurumsal kimlik tasarımı arkanızın lansmanından fuar organizasyonlarına, son müşteri hedeflerine kadar birçok faktörü etkileyen, unsurdur. Kurumsal kimlik çalışması mutlaka profesyonel ekipten çıkarak, özgün ve profesyonel olmalıdır.

Profesyonel bir kurumsal kimlik tasarımı, marka bütünlüğü algısını arttırmakta aynı zamanda, marka kimliğinizi oluşturarak satış ve pazarlama stratejinizi geliştirmektedir.

Logo, Katalog, Broşür, Flyer, Takvim

Hedef kitlenize daha çabuk ulaşabilmek için kullanabileceğiniz tanıtıcı basılı ürün tasarımlar...

Engin hayal gücüne sahip yaratıcı ekibimiz, sizi anlayıp potansiyelinize ışık tutan strateji uzmanlarımız ve sorunlarınızı çözmek için hazırda bekleyen güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle 2001'den beri bütün müşterilerimizi sektörlerinde öncü markalar haline getiriyoruz.

Bizimle her zaman rakiplerinizden bir adım öndesiniz. Çünkü biz, bugüne gelecekten bakıyoruz.

WEB TASARIM & MOBİL UYGULAMALAR

"Web Tasarım ihtiyaçlarınız için doğru adres..."

En son web tasarım teknikleri ve kodlamalarla arama motorları ile %100 uyumlu, kolay gezilebilen, göz alıcı, W3 uluslararası standartlara uygun siteler tasarlıyoruz..

Web tasarım hizmetimiz projelendirilerek kurumsal, bireysel talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda son teknoloji web tasarım araçları ve yazılım dilleri ile uygulanmakta, projelere özgün oluşturulan yönetim arayüzü sayesinde web sayfalarınız kolayca güncellenebilir.

Teslim ettiğimiz web tasarım projelerine yayın sürecinden itibaren 1 yıl ücretsiz teknik destek sağlamaktayız.

"Günümüz Teknolojisi Mobil Uygulamalar..."

Günümüz teknolojisi ile şahsınıza ve kurumunuza özel mobil uygulamalar ile müşterilerinize veya okuyucularınıza rahatlıkla ulaşabilir, internet sitenizi mobil uygulamanız ile destekleyebilir veya tamamen yeni bir fikir ile mobil uygulamanızı hayata geçirebilirsiniz. Son yıllarda artan akıllı telefon ve tablet kullanımı ile birlikte Android tabanlı cihazlar Google Play Store aracılığı ile uygulamaları edinebilirken iOS tabanlı cihazlar iTunes Storearacılığı ile uygulama edinebiliyorlar.

3.Göz Media olarak biz her iki platforma oldukça hakimiz ve bugüne dek geliştirdiğimiz onlarca mobil uygulama ve arayüz tasarımları ile sektörde önde gelen firmalardan biriyiz.

E-TİCARET SİSTEMLERİ

Gelişmiş E Ticaret Yazılımları ve Destek Hizmeti

En büyük e-ticaret sitelerinin kullandığı, Tükiye'nin en iyi e-ticaret alt yapısı ile başarıyı zaman kaybetmeden yakalayın. Benzersiz kapsamda, 7/24 Teknik Destek Farkı!

E-Ticaret yapmak istiyorum ama nasıl mı diyorsunuz? Hiç Merak Etmeyin 3.Göz Media'ın kolay uygulamaları ve verdiği ücretsiz birebir eğitimler sayesinde e-ticaret sitenizi kısa zamanda oluşturabilir, satışlara başlayabilirsiniz.

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

3.Göz Media e-ticaret sisteminin kolay ürün girişi yapabilmeniz, siparişlerinizi kolay takip edip gönderebilirmeniz ve satışlarınızı detaylı raporlayabilmeniz için kullanıcı dostu, kolay arayüzleri vardır.

Entegre Banka ve Özel Ödeme Sistemleri

Tüm bankaların sanal pos alt yapıları sisteme entegre durumda. Tek yapmanız gereken sanal pos şifrelerinizi yönetim paneliniz üzerinden girmeniz. Bunun dışında Paypal, Payu, Ipara, Iyzico gibi özel ödeme sistemleride sizler için hazır durumda.

7 /24 Telefon ile Destek Kolaylığı

Dilediğiniz zaman ulaşıp cevap alabileceğiniz, size zaman kaybettirmeyecek teknik ekip 7/24 hizmetinizde. İster arayın, ister yazın, ister ücretsiz dökümanlarımızdan yararlanın!

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Geleceğin Pazarlama Yönetimi

Sosyal medya danışmanlığı Türkiye'de son birkaç yılda hızla yüklesen bir sektör haline gelmiştir. Geleceğin pazarlama yöntemi olarak da adlandırılan soysal medyanın popüler olmasının en önemli nedeni dünyadaki internet kullanıcı sayısının her gün daha da artmakta olmasıdır. İnsanların en hızlı bilgiye ulaşma yolu internet üzerinde ki sosyal paylaşım siteleri, forumlar ve geniş kapsamlı arama sayfalarıdır.

İçerik Yönetimi:

Sosyal medyanın değişmezlerinden biri de sürekli canlı olmasıdır. Sürekli canlı olan bir alanı sürekli beslemek gerekmektedir. Markanın değerlerine ve vaatlerine uygun bir sosyal medya içerik planı kullanıcıların markayı daha iyi anlaması sağlar ve onu özümseyeceği anlamına gelir. Yapılan içerik planları sosyal medyada markanızın temsilidir ve sizi doğrudan temsil edeceğinden, kullanılan dil, bahsedilen konular ve hatta imla kuralları bile marka imajınızı doğrudan etkileyebilecek durumdadır, kesinlikle profesyonel bir ekiple çalışılması gerekmektedir.

Online İtibar-Kriz Yönetimi:

Monitör edilen arama sonuçlarında markanızla ilgili çıkan krize sebep olabilecek konuların takibi uzman ekibimiz tarafından titizlikle yapılır, herhangi bir yayılım gerçekleştiğinde anlık raporlamayla krizin gidişatıyla ilgili bilgilendirilir. Böylelikle krizin büyümesine ve firmanıza zarar oluşturmasına karşı önlemimizi almış oluruz.

KURUMSAL SEO HİZMETLERİ

Size gereken, çok ziyaretçi

Ürün ve hizmetleriniz hakkında yüzlerce anahtar kelime bulunmaktadır. Bu anahtar kelimelerin neredeyse tamamı size satışa dönecek ziyaretçileri getirmektedir. Seo, internet pazarlama kanalları içerisinde maliyet anlamında en hesaplı, etki anlamında ise en başarılı olanıdır. Sebebi ise, satışa dönecek ziyaretçinin hangi arama sonrası geleceğinin bilinmemesi ve bu yüzden gelebilecek her anahtar kelimeyi hesaba katarak yapılan bir çalışma olmasıdır.

En avantajlı ziyaretçi kanalı

Seo ile ürün ve hizmetleriniz hakkında yüksek sayıda organik ziyaretçi çekebilecek anahtar kelimelerin, arama motorlarında aratılmasında web sitenizin ilk sayfada listelenerek ziyaretçi almanız sağlanır. Bu çalışma neticesinde sitenize gelen ziyaretçiye organik ziyaretçi denir. Arama motorlarından gelen organik ziyaretçilerin reklam kanalları ile siteye gelen ziyaretçilere nazaran birçok avantajı vardır.

Daha fazla satışa dönüşüm

Arama motorlarından Seo çalışması ile organik gelen ziyaretçilerin daha fazla satış yüzdesi oluştururlar, bir başka anlatım ile Seo çalışması sonrası gelen ziyaretçi daha fazla ürün satın alır. Bu son derece doğaldır çünkü internet kullanıcısı ihtiyacı olan bir ürün ya da hizmeti kendi elleri ile arama motorunda arayarak gelmiştir. Kısacası ne aradığını bilen bir ziyaretçidir gelen.

YAZILIM & PROGRAMLAMA

"Proje ve isteklerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz"

Yaratıcı fikirler, teknolojik tasarımlar, web uygulamaları, mobil website ve uygulama çözümleri, masaüstü programlama, sosyal medya ve internet reklamcılığı ile teknolojiye ayak uydurun, hedef kitlenize teknolojik yaklaşın.

İşleriniz için yardımcı programlar mı yaptırmak istiyorsunuz?

3.Göz Media olarak, sizlere en iyi programlama çözümünü, kaliteli ve güvenli biçimde sunuyoruz. Çünkü biz yüksek performanslı programlama dillerini ve teknolojiyle gelişen veritabanlarını kullanmaktayız.

Güçlü Programlama Dilleri

Microsoft .Net Framework veya JAVA gibi yüksek performanslı programlama dilleri ile kodlama.

Profesyonel çözüm ortağınız olmak için biz hazırız.

Bir projeniz var, programlama çözümü mü arıyorsunuz? Websitenize entegre çalışan programa veya web sitenizi masaüstünden yönetmeye mi ihtiyacınız var? Bütün bu soruların cevaplarını uzman ekibimiz ile görüşerek bulabilirsiniz...

Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olunuyor. Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriliyor.

3.Göz Media kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır.